Замовити дзвінок
Інтернет-магазин "Магніт"
internet.magazin@magnit.ua
Хочете ми передзвонимо?
Замовити дзвінок
Кошик

Саме час щось купити!

Про нас

Компанія «Магніт» рада вітати Вас на нашому сайті. Сподіваємося, що тут Ви зможете отримати необхідну Вам інформацію, а також дізнатися про нас більше.

Ми з вами живемо в ритмі сучасного світу. Ми постійно кудись поспішаємо - поспішаємо працювати, вчитися, робити своє життя більш яскравим і насиченим, і в кінці кінців поспішаємо просто жити. І в цьому ритмі ми з вами забуваємо зробити паузу і просто познайомитися - зупинитися, поспілкуватися, помітити деталі і зробити висновки.

Знайомство з компанією.

Компанія «Магніт» була заснована в 1996 році в м Біла Церква, Київської обл. За ці роки нами був пройдений шлях від невеликої фірми до конкурентної компанії в меблевій галузі, яка працює з клієнтами по всій Україні.

Сфера дільяності.

Компанія «Магніт» займається реалізацією меблевої фурнітури, а також виробництвом МДФ-фасадів, фасадів для шаф купе, кухонних Фартух (скіналі) під зареєстрованою торговою маркою.

Висока якість наших продуктів, досягається завдяки міксу з сучасних високих технологій, професійному підходу і постійного контролю за якістю виробленого продукту.

Цілі компанії.

Успіх нашої компанії полягає в тому, що ми ставимо поетапні цілі для наших співробітників, клієнтів і постачальників виходячи з головних цілей компанії в цілому.

Співробітники.

Компанія «Магніт» сьогодні - це молодий і розвиваючийся швидкими темпами колектив. Метою компанії в цьому напрямку є створення корпоративної етики шляхом виявлення потенціалу кожного окремого співробітника в поєднанні з умінням працювати в команді при виконанні поставлених завдань. Компанія приділяє велику увагу навчанню і постійного підняття рівня якості роботи співробітників.

Клієнти.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому основний нашою метою є завоювання довіри і розвиток довгострокових відносин в роботі. Багато наших клієнтів уже переконалися в нашій стабільності та надійності, тому що співпрацюють з нами з моменту створення компанії.

Як і наші клієнти ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємо і розвиваємося разом з вами, тому однією з наших цілей також є виявлення і задоволення потреб наших клієнтів, шляхом поповнення та розширення асортименту товару.

Постачальники.

Метою співпраці з постачальниками, є побудова довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин, заснованих на взаємній відкритості та повазі.

Чому сами ми?

Ми пропонуємо оптимальний рівень співвідношення ціни і якості пропонованих товарів і послуг.

Ми проводимо регулярний аналіз і безперервне поліпшення професійного рівня співробітників.

Ми проводимо постійні маркетингові та рекламні заходи, спрямовані на максимальне задоволення потреб клієнтів.

Ми стежимо за новинками в меблевій галузі та працюємо тільки з якісними матеріалами.

Ми станемо Вам надійним другом!

 

 
 
БАЖАЄТЕ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(098) 849-50-51
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
+38 (099) 186-49-39
+38 (098) 849-50-51
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: